O firmie


Firma Micro Sun z siedzibą w Obornikach k. Poznania, to jedno z najprężniej działających przedsiębiorstw w branży solaryjnej. Firma istnieje od 1996 roku, a w branży solaryjnej od 1997 r. Początkowo była to sprzedaż lamp solaryjnych, a nieco później również kosmetyków i urządzeń solaryjnych. Jesteśmy bezpośrednim importerem lamp marki X-TRA DIAVOLO/SWIFT oraz HERAEUS (z magazynów fabrycznych), co daje pewność, co do jakości towaru. Swą obecną pozycję firma osiągnęła przede wszystkim poprzez profesjonalną obsługę, szybkość działania oraz działania promocyjno-reklamowe.

Od początku swego istnienia, postawiliśmy na bezpośredni kontakt z klientem za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, co zaowocowało tym, że firma jest w chwili obecnej jednym z głównych dostawców sprzętu solaryjnego na rynek krajowy.

Kluczowym elementem sprzedaży urządzeń jest rzetelna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna, którą zapewniamy za pośrednictwem własnego firmowego serwisu, przez co klienci którzy od nas kupili urządzenie - kupują kolejne, co może być najlepszą dla nas rekomendacją.

Poza czynnikami ekonomicznymi zawsze było dla nas najważniejsze zadowolenie klienta, bo tak naprawdę działamy dla niego i dzięki niemu...

Zakres działalności:
  • sprzedaż nowych i używanych urządzeń solaryjnych (Ergoline, Soltron, KBL, UWE i inne)
  • projektowanie, doradztwo i pomoc przy otwieraniu profesjonalnych salonów solaryjnych
  • serwis urządzeń opalających
  • sprzedaż lamp do opalania czołowych producentów: X-Tra Diavolo / Effect Diablo, Heraeus, Bermuda Gold i innych
  • sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do opalania firmy Asther Laboratory
Firma czynnie uczestniczy w różnego rodzaju imprezach branżowych, jesteśmy obecni na targach solaryjnych i kosmetycznych. Popularność oferowanych przez nas marek oraz dogodne warunki sfinansowania inwestycji umożliwią Państwu rozwój i możliwość sprostania konkurencji.